Dedikimi i ëmbël i Erion Veliaj për Ajola Xoxën 0

Kryebashkiaku i Tiranës ka postuar një deklaratë të ëmbël dashurie për bashkëshorten e tij, Ajola Xoxa. Një deklaratë ndryshe, duke marrë parasysh natyrën e rezervuar të Veliaj.
“Ajola si yll, po ky tjetri pa lidhje. Një fundjavë të mbarë të gjithëve! Përqafime”, ka qenë mbishkrimi për foton e Veliaj dhe Xoxaj. Fotoja është shprepur ditën e djeshme gjatë TMA-së.
Çifti ka ndjekur mbrëmë eventin muzikor “Top Music Awards”, ku Erion Veliaj është ngjitur në skenë për të ndarë edhe një çmim. Kryebashkiaku dhe bashkëshortja e tij janë fotografuar tepër elegantë, teksa kalonin në tapetin e kuq. Si gjithmonë, Ajola shkëlqente!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *