Rike Roçi harron Shqipërinë, del me mbathje për Italinë

Rike Roci u bë tifozja më e njohur e Shqipërisë gjatë Euro 2016. Por pas eleminimit të kuqezinjve ajo ka gjetur një kombëtare tjetër për të bërë tifo. Bëhet fjalë për Italinë. Rike ka dalë me mbathje dhe një fanelë të Italisë duke thënë se do të bëjë tifo për ta nesër në sfidën kundër Gjermanisë. Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar gjatë pjesëmarrjes në “Big Brother” por prezenca në Euro 2016 në Francë i dha famë botërore dhe shumë media ndërkombëtare shkruan gjatë për të.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *