Çiljeta zbulon të vërtetën e vizitës në Itali

Siç shkruajtëm mëngjesin e së shtunës, këngëtarja Çiljeta ka shkuar në Itali, por jo për arsyen që u tha. Arian Çani deklaroi mbrëmjen e djeshme se Çiljeta nuk mund të vinte në emisionin e tij pasi kishte pasur komplikacione me gjoksin dhe ishte nisur drejt Milanos. Por në fakt Çiljeta ka shkuar në Milano pasi ka një koncert dhe jo për operacion. Ajo madje ka publikuar edhe një foto ku shihet me djalin e saj, dhe duket në gjendje mjaft të mirë. Mesa duket Çani ka dashur të justifikojë mosprezencën Çiljetës në emisionin e tij, por kësaj radhe i ka dalë huq.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *