Fundjavë në plazhë: Ja destinacionet e personazheve të njohur 0

Fundjava është koha e duhur për të udhëtuar dhe “arratisur” drejt destinacioneve të preferuara në këto ditë të nxehta, ku temperaturat shënojnë shumë gradë. Edhe disa prej personazheve të njohur të ekranit dhe botës së spektaklit kanë zgjedhur të pushojnë këto ditë. Dikush në Shqipëri, dikush tjetër përtej kufijve dhe disa të tjerë në pishina, ato kanë ndarë këto momente në rrjetet sociale.
Le t’i hedhim një sy galerisë së fotove dhe destinacioneve që kanë zgjedhur për të pushuar personazhet e njohur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *