Familja Hoxha festojnë ditëlindjen e djalit në Angli 0

Djali i vetëm i famijes Hoxha, Itani feston sot 9 vjetorin e lindjes. Familja e tij ka zgjedhur ta festojnë ditëlindjen e tij në Legoland të Anglisë, një parkë fëmijësh me temë kryesore lodrat Lego. Në festë ishin të pranishme tre motrat, Lori, Sara dhe Redia, mamaja e tyre Vjollca Hoxha dhe i fejuari i Sarës, moderatori Ledion Liço.
Si fillim ata janë duke festuar në një autobus dhe të gjithë me një zë i kanë uruar atij “Gëzuar ditëlindjen”, për të vazhduar më pas në resortin Legoland. Ka qenë Lori Hoxha ajo që i ka ndarë këto momente me ndjekësit në Snapchat.
Itani është djali që erdhi në jetë pas 3 motrave, Lorit, Sarës dhe Redias.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *