Hamilton me avion privat në Ulqin për Rita Orën? 0

Rita Ora prej disa ditësh po pushon në  Ulqin së bashku me disa miq të saj, por duket se dje ka pasur një vizitë të veçantë. Sipas mediave  të Malit të Zi dje ka zbarkuar në Shën Stefan me avionin e tij privat, piloti i Formula 1 Luis Hamilton. Ai dhe Rita janë përfolur edhe më parë për një lidhje por asgjë nuk u konfirmua. Shumë e shohin vizitën e Hamilton në Makl të Zi si një takim me Rita Orën, por nuk ka detaje që ta konfirmojnë këtë gjë. Hamilton ka udhëtuar me avionin e tij “Bombardier” që e ka blerë për 10 milionë paundë në mënyrë që të takonte sa më shpesh ish-të dashurën e tij Nicole Scherzinger. Ai fiton rreth 46 mln dollarë nga profesioni i tij çdo vit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *