Klaudia Pepa kujton fëmijërinë me këtë foto

Balerina e njohur shqiptare i është rikthyer dje me anë të një fotoje fëmijërisë së saj. Klaudia Pepa ka postuar në Instagram-in e saj një foto kur ishte në moshë të vogël. Teksa e sheh këtë foto kupton se Klaudia ruan ende të njëjtën buzëqeshje dhe tiparet e saj tani që është rritur janë theksuar edhe më shumë.
Momentalisht balerina është duke e zhvilluar karrierën e saj në Itali.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *