Femra më seksi e momentit del nudo në kopertinën e “Bazaar”

Emily Ratajkowski është ndër emrat më të përfolur në industrinë e modës dhe të muzikës. Ajo u bë e njohur për publikun e gjerë pas daljes në klipin “Blurred Lines” të këngëtarit Robin Thicke. Por që prej atij momenti karriera e saj ka njohur vetëm ngritje. Emily është ndër emrat më të kërkuar të momentit në industrinë e modës falë fizikut fantastik. Bukuroshja që numëron milionë fansa në rrjetet sociale ka pozuar së fundmi për kopertinën e revistës së njohur “Bazaar” duke dalë totalisht nudo. Fotot e saj kanë pushtuar rrjetin duke u shprëndarë dhjetra mijëra herë.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *