Kur Era Istrefi shoqëron udhëtimet e Arbana Osmanit

Moderatorja Arbana Osmani ka postuar së fundmi në profilin e saj në Instagram një foto me këngëtaren më “in” të momentit, Era Istrefi.
“Gjatë këtij muaji më ka rastisur ta dëgjoj Bon Bon tek një superclub në Greqi, në një fashion department store në Rome, në aeroportin e Mynihut dhe në një radio rrugës nga Parisi në aeroport. Jam shumë krenare për ty Era. Të dua shumë”, ka shkruar Arbana, teksa puth Erën.
Moderatorja ka konstatuar atë që të gjithë janë duke përfolur, suksesin e artistes shqiptare në arënën ndërkombëtare.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *