‘Modesti’ Getoar Selimi: I bën vetes dhuratë 170 mijë euro!

Getoar Selimi është ndër këngëtarët më të mirë në trevat shqipfolëse dhe natyrisht ndër ata që fitojnë më shumë. Ndaj ai nuk ia ka kursyer vetes një superdhuratë me vlerë 170 mijë euro, e ndoshta pak më shumë. Geti shihet në një foto në rrjetet sociale me veturën e tij të re, një Mercedes S 600. “Ça të thotë vëllai?”, shkruan ai krah fotos. Një veturë e tillë me kilometrazh zero kushton më së paku 170 mijë euro. Por për për Getin duket se paratë nuk janë një problem.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *