Në majë të Hollivudit! Shifrat e çmendura që ka fituar Taylor Swift

Taylor Swift është personazhi hollivudian më i paguar për këtë vit. Këngëtarja bukuroshe ka fituar plotë 170 milionë dollarë, raporton Forbes. Ajo e nisi karrierën me muzikën “country” por sot është ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës “Pop”. Swift ka lënë pas emra si Adele (80,5 mln dollarë) apo Madonna (76,5 mln dollarë). Rënie ka pësuar e famshmja Kim Kardashian e cila ka fituar “vetëm” 51 mln dollarë këtë vit, pra nga qershori i 2015 deri në qershorin e 2016.Të dhënat e “Forbes”-it mbështeten te shifrat e industrisë, personave të saj të brendshëm në të, apo dhe vet yjeve të interesuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *