Një dasmë endrrash! Ylli i Gjermanisë martohet në Venecia

Ylli i Gjermanisë Bastian Shvajnstaiger është martuar sot me partneren e tij Ana Ivanoviç në Venecia. Çifti që është në një lidhje prej dy vjetesh ka vendosur më në fund të bëjë hapin e madh. Futbollisti dhe tenistja serbe kanë lidhur kurorë në një kishë në Venecia për t’u larguar më pas me një gondola. Mediat e huaja kanë publikuar fotot e dasmës së tyre përrallore. Çfarë mund të kërkojë më shumë një femër?!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *