Një tjetër tragjedi në brigjet e Egjeut 0

Një tjetër tragjedi ka ndodhur në brigjet e Egjeut, ku deri tani bilanci është 4 të vdekur dhe një tjetër person i zhdukur. Ndërkohë që 6 persona janë shpëtuar nga Forcat e Marinës Ushtarake, e cila po zhvillon operacionin e kërkimit në zonën detare në Lindje të ishullit të Lesbosit.
Mes viktimave ishin edhe një vajzë 4 vjeç, një djalë i vogël dhe dy të rritur.
Tragjedia ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, kur një barkë që transportonte 11 refugjatë nga brigjet turke drejt ishullit grek është mbytur për arsye që ende nuk dihen, shkruan Top-Channel.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *