Harrojeni “fytyrën e rosës”, ky është trendi që po pushton rrjetin

Bota u marros pak kohë më parë me “duckface-fytyra e rosës”, një trend që përfshiu të madh e të vogël. Por duket se tashmë atij i ka ikur koha dhe trendi më i ri në rrjet që po përhapet më me shpejtësi është akoma edhe më ‘seksi’. Ai njihet si “fingermouthing” dhe thuhet se krijuesja e tij është Kylie Jenner. Konsiston në kryerjen e fotove me gishtin mbi buzë. Një pozë sa sensuale aq edhe provokuese. Dhjetra njerëz të njohur por edhe shumë përdorues rrjeti janë çmendur nga ky trend që po pushton rrjetin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *