Kendall Jenner dhe Asap Rocky fotografohen sërish bashkë: Cfarë po ndodh mes tyre?

Kendall Jenner u fotografua teksa po kalonte kohë me rreperin Asap Rocky, në Beverly Hills. Ndërkohë që shumë prej nesh do të mendonin se po bien këmbanat e dashurisë, sidomos pas fotove të mëparshme ku ata shiheshin duke darkuar së bashku në Paris. Mediat shkruajnë se nuk është rasti tipik i krijimit të një marrëdhënie dashurie, është thjesht një raport shoqëror. Një gjë është e sigurtë: Ata kalojnë një kohë të gjatë dhe të mirë nën shoqërinë e njëri tjetrit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *