Nisin reshjet në fundjavë!

Këtë fundjavë moti do të pësojë ndryshime të menjëhershme si edhe ulje të temperaturave. Ditët e nxeta do të zëvendësohen nga reshjet e shiut. Kështu që të gjithë ju që keni planifikuar ta kaloni këtë fundjavë në plazh, do të iu duhet ta anulloni.
Përveçse shiut, uljes së temperaturave, parashikohen edhe rebeshe, madje dhe era e dallgët do të jenë mbi nivelet normale. Kjo fundjavë nuk do të jetë e favorshme në asnjë zonë bregdetare, për shkak të reshjeve të shiut dhe temperaturave të ulëta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *