Sara Hoxha dhe Ledion Liço në pritje të fëmijës së parë

Moderatori i njohur i spektakleve në Top-Channel, Ledion Liço dhe trashëgimtarja e këtij televizioni, Sara Hoxha do të bëhen prindër së shpejti. Lajmin e ka bërë publik pak minuta më parë vetë Ledioni me anë të një fotoje ku shihet së bashku me Sarën, ku shkruan: “Të lumtur, të tre ne”.
Momentalisht ato gjenden me pushime dhe kanë shfrytëzuar këtë moment për të lajmin me publikun.
Sara dhe Ledion Liço janë bashkë që prej dy vitesh, ndërkohë që në fillim të këtij viti kanë nisur bashkëjetesën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *