Shtatzania e Sarës, “shpërthen” Lori Hoxha 0 298

Lori Hoxha ka shpërthyer nga gëzimi sapo ka marrë vesh se do të bëhet teze. Ajo menjëherë pasi ka marrë vesh se do të bëhet teze ka shkruar një status plot dashuri, në Instagram.  “Familja jonë po zmadhohet dhe unë nuk mund të jem më e lumtur se kaq! Dashuria e ju të dyve mua më frymëzon çdo ditë dhe jam e sigurt se ju do të jeni prindër të mrekullueshëm dhe do t’i mësoni djalit tuaj gjërat më të rëndësishme të jetës dhe çfarë është organike dhe jo. Jam shumë krenare për ju!”, shprehet ajo.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *