Urimi i ndjerë i Aurela Gaçes për ditëlindjen e motrës 0

Motra e këngëtares Aurela Gaçe, Blerta feston sot ditëlindjen. Ndërkohë që ajo ndodhet në Amerikë, nga distanca Aurela ka zgjedhur për të një urim sa të thjeshtë, po aq edhe të ndjerë. Duke e shoqëruar me një foto të veçantë, ajo i shpreh dashurinë motrës dhe njëkohësisht tregon se do ta mbajnë njëra-tjetrën shtrënguar gjithmonë.
“Edhe 100 vjeç motra ime. Kjo foto tregon shumë, prandaj zgjodha këtë. Qysh nga momenti kur erdhe në jetë unë kisha këtë ndjesi me ty dhe kështu do ta mbajmë njëra -tjetrën deri kur thinjat të na mbulojnë. Të dua shumë motra ime.”, ka shkruar këngëtarja në rrjetet sociale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *