Cara Delevingne dhe Margot Robbie rikthejnë vitet 80’ me këto poza

Cara Delevingne dhe Margot Robbie kanë rikthyer vitet 1980 me këto poza për revistën Love.  Me syze ngjyra-ngjyra, vathë të mëdhenj floriri, bereta të zeza, Cara dhe Margot janë kthyer pas në kohë me këto poza për revistën Love. Gjatë këtij seti, nuk kishte sesi të mungonin as flokët karakteristike me kaçurrela të vogla dhe buzëkuqi si në të bronxtë apo shamia e stilit polka. Dhe kush më mirë se këto dy yje të botës së spektaklit, do ti përshtateshin këtij stili.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *