Ikona Sophie Loren përmes disa fotografive të veçanta! 0 150

Edhe pse tashmë numëron mbi supe plot 81 vite, ajo mbetet një nga ikonat e kinematografisë italiane dhe jo vetëm. Jo vetëm një aktore e zonja dhe e dashur për rolet e saj, por edhe një ikonë bukurie, e cila është burim frymëzimi për shumë femra. E kemi fjalën për Sophie Loren!
Ne ju sjellim më poshtë një galeri fotosh fotosh të veçanta të ikonës, të shprepura në momente të ndryshme dhe kohë pas kohe.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *