Çmenduria e Justin Bieber për të “gjuajtur” një femër

Justin Bieber ka kryer një veprim që ka çuditur jo pak. Ai donte t’i bënte përshtypje një vajze dhe për këtë ka marrë me qira një sallë kinemaje. Fatlumja është Chantel Jeffries, një DJ bukuroshe nga Nju Jorku. Sipas mediave amerikane ata janë çift prej një muajsh, por gjesti i Bieber në fillim të lidhjes së tyre sapo është zbuluar. Filmi i zgjedhur nga Bieber për të parë, ka qenë “Pets”,  një film vizatimor që po thyen rekorde shikueshmëri në Amerikë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *