Dua Lipa vjen në Tiranë, ja konfirmimi! 0 110

Ishte përfolur se do të ishte në Tiranë, megjithëse asgjë zyrtare. Lajme të mira për të gjithë ndjekësit dhe dashamirësit e Dua Lipës!
Në 10 gusht artistja me origjinë shqiptare do të jetë në Tiranë. Lajmin sapo e ka konfirmuar vetë këngëtarja me një postim në rrjetet sociale.
“Jam shumë e lumtur të anonçoj një datë tjetër koncerti, ndërkohë që do të jem në vendlindje Prishtinë/Kosovë do të ndaloj edhe në Tiranë/Shqipëri në datë 10. Unë jam gati. Shpresoj edhe ju. Shihemi së shpejti Tiranë”, ka shkruar Dua në Instagram.
Ajo do të përformojë në datën 9 gusht në Kosovë, ndërkohë që në datën 10 do të performojë në Sheshin Nënë Tereza. Meqë ra fjala, edhe ne jemi gati Dua!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *