Elvana Gjata anulon gjithë koncertet e verës!

Elvana Gjata ka anuluar gjithë koncertet e kësaj vere duke shkaktuar jo pak habi. Megjithëse është një ndër këngëtaret më të kërkuara në trojet shqiptare ajo ka vendosur të mos zhvillojë asnjë koncert këtë verë. Elvana nuk do jetë e pranishme në koncerte as në Shqipëri as në diasporë. Burime pranë këngëtares thonë që ajo ka zgjedhur të pushojë këtë vit duke ia dedikuar vetes këtë verë, dhe duke bërë një sezon pushim, duke zhgënjyer paksa fansat e saj të shumtë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *