Taylor dhe Tom kalojnë në një hap tjetër raportin e tyre?

Ndërkohë që jeta e saj publike nuk është në momentin më të mirë të mundshëm, mund të themi krejtësisht të kundërtën për atë private. Romanca e Taylor Swift me aktorin Tom Hiddleston është duke shkuar gjithmonë e më mirë, ose të paktën këtë të lënë të kuptosh daljet e tyre të shpeshta në publik, si edhe deklaratat e dashurisë kundrejt njëri-tjetrit.
“Tom dhe Taylor janë të dashuruar marrësisht me njëri-tjetrin”, tregojnë burimet pranë dyshes për revistën E!Onlne. I njëjti burim për revistën rozë ka thënë se Tom i ka shprehur dëshirën për të jetuar me të deri në vdekje. Mesa duket gjërat po avancojnë gjithmonë e më shumë mes Taylor dhe Tom!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *