Dedikimi i Alban Skënderaj për Amelian: Ti ndriçon netët e mia! 0 126

Të dy teksa shijojnë perëndimin e diellit dhe një moment i ruajtur në foto. E kemi fjalën për këngëtarin Alban Skënderaj dhe vajzën e tij, Amelia. Artisti ka ndarë një foto sa të thjeshtë, aq edhe të ndjerë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Ndërkohë që ka shijuar perëndimin e diellit duke mbajtur në krahë vogëlushen e tij, ai ka shkruar:
“Dhe kur dielli perëndon, ti ndriçon netët e mia”, ka shkruar Albani.
Me siguri që kjo foto është shprepur nga Miriami. Dhe kush më mirë se ajo do ta fiksonte këtë moment të ndjerë të dy njerëzve të rëndësishëm për të!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *