Furla, tashmë edhe në “Concepted by Xhani Shqerra” 0 641

Linja e njohur italiane Furla, e cila gjendet prej vitesh në Tiranë, tashmë do të jetë edhe në dyqanin “Concepted by Xhani Shqerra”. Prezantuesi Shqerra i ka bashkuar në këtë mënyrë brandin e njohur dyqanit të tij me aksesorë dhe veshje italiane. Me këtë rast, ai organizoi një koktejl, ku sigurisht nuk mungoi edhe përfaqësuesja e linjës së njohur Furla në vendin tonë, Elona Çaushi. Në galerinë e fotove të tjera momente nga kjo pasdite!Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *