Jennifer shpërthen në lotë teksa flet për Brad Pitt 0 184

Jennifer Aniston duket se e ka të pamundur që të harrojë Brad Pitt. Aktorja bukuroshe ka bërë një rrëfim mjaft emocional duke thënë se e ka të pamundur ta harrojë. Ajo madje ka shpërthyer në lotë teksa fliste për të. “Jam me fat që kam gjetur një mashkull si Justin Theroux, por pas ndarjes me Brad mendoja se nuk do të mbijetoja dot. A do ta përballojë zemra ime dhimbjen? A do të mbijetoj dot? Këto ishin pyetjet që i bëja vetes. Por më në fund e gjeta forcën për të ecur përpara”, rrëfeu ajo. Brad dhe Jennifer u ndanë në vitin 2005, teksa aktori e zëvendësoi shumë shpejt me Angelina Jolie.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *