Torta e veçantë që Emina i dhuroi bashkëshortit! 0 135

Bashkëshorti i supermodeles shqiptare Emina Çunmulaj ka festuar ditëlindjen. Përpos urimit të ndjerë të saj, nuk ka munguar edhe një tortë tepër e veçantë. Emina ka vendosur ta suprizojë bashkëshortin e saj Sam Nazarian me një tortë jo fort të zakonshme.
“Natën e shkuar duke festuar me bashkëshortin tim. Doja të gjeja një tortë të veçantë për të, kështu që mendova që hotelet e tij ti ktheja në tortë”, ka shkruar Emina.
Duke marrë parasysh që Sam Nazarian është një biznesmen i fuqishëm dhe që përveç të tjerash, zotëron edhe një rrjet hotelesh, modelja shqiptare ka vendosur ti bëj këtë dhuratë. Gjetje e veçantë dhe origjinale për ditëlindjen e një njeriu të rëndësishëm kjo!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *