Urimi i Edi Ramës për 2 vjetorin e Zahos! 0 173

Zaho, djali i kryeministrit të vendit Edi Rama, feston sot dy vjetorin e ardhjes në jetë. Me anë të një fotoje të veçantë, ku dora e Zahos është mbështetur në dorën e babait të tij, ka zgjedhur ta urojë kryeministri djalin e tij. Madje ai e cilësuar këtë foto si “Fotoja e ditës”.
Urime për ditëlindjen e Zahos i janë bashkuar edhe qindra ndjekësit e Edi Ramës në rrjetet sociale.
Edi Rama dhe bashëshortja e tij, Linda Rama sollën në jetë si sot dy vjet më parë, Zahon.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *