Ermal Mamaqi i bën një shaka të hidhur Amit, por…. 0 362

Ermal Mamaqi nuk resht së bëri shaka dhe këtë radhë pre e tij ka rënë bashkëshortja, Amarda Toska. Ai vendos të bëjë një test për Amin, duke përdorur djalin e tyre Joelin. Ndërkohë që Ami është në gjumë, ai i afrohet dhe i thotë të ngrihet shpejt sepse djali i tyre ishte vrarë dhe i dilte gjak.Siç pritej Ami u çua me menjëherë, por më pas kuptoi se ishte një shaka nga Ermali. Ermali tregon se e pësoi keq shakanë e tij, sepse Ami akoma nuk i flet, prandaj i lutet që ta falë.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *