Mbahen peng disa persona brenda një kishe në Francë! 0 122

Sërish lajme jo të mira nga Franca! Dy njerëz të armatosur kanë marrë disa persona, teksa janë futur në një kishë në qytetin Rouen në veri të Francës.
Sipas “Reuters”, të armatosurit po mbajnë peng të paktën 4 persona brenda ambienteve të kishës në Rouen.
Ndërkohë, televizioni “France 3” raporton se janë dëgjuar edhe disa të shtëna pranë kishës. Forca të shumta policore dhe shërbimet e urgjencës ndodhen në vendin e ngjarjes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *