Një mami sexy si Erla Mëhilli

Zëdhënësja e ish-kryeminsitrit të vendit, Sali Berisha, Erla Mëhilli ka publikuar sot në rrjetet sociale një foto me bikini, ku shfaqet tejet sexy. Mami i bukuroshit të vogël Akid, një vjeç e gjysmë po pushon me familjen e saj në Gjirin e Lalsit, ku edhe është shkrepur dhe kjo foto tejet e bukur.
Të dy mami e bir kanë një ngjashmëri të madhe me njëri-tjetrin, ndërsa edhe janë kombinuar me veshje të zeza. Erla Mëhilli dhe Keltis Kruja janë një nga çiftet, që nuk preferojnë të shfaqen shumë në rrjetet sociale, ama kur është rasti për ndonjë foto me Akidin, mami Erla tundohet për ta ndarë me miqtë e saj. Rezultati… Një kënaqësi e pamatë për të gjithë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *