Albana Osmani, fqinje me futbollistin e njohur! 0 156

Moderatorja Albana Osmani është duke pushuar këto ditë në Barcelonë. Vazhdimisht ajo ka ndarë me ndjekësit këto momente, ndërkohë që dje ka postuar një pozë tepër joshëse. Akoma më i veçantë është mbishkrimi që e shoqëron foton, i cili na lë të kuptohet që moderatorja simpatike ka komshi futbollistin e njohur, Lionel Messi.
“Kam 10 minuta në këtë pozë. M’u ngroh dhe gota e ujit që kam në dorë. Messi si komshi qenka shumë i ndershëm. Nuk, hiç fare”, ka shkruar Albana në Instagram.
Këto kohë edhe Messi po pushon në Barcelonë, kështu që nuk është çudi të jetë komshi me moderatoren shqiptare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *