Kim Kardashian tregon djalin pas 7 muajsh! 0 90

7 muaj pas lindjes së tij, Kim Kardashian ka vendosur se është koha e duhur për t’i treguar botës djalin e saj. Nëna 35 vjeçare ka treguar djalin e saj të bukur gjatë një shëtitjeje familjare në rrugë, teksa xhirohej emisioni i tyre “Keeping Up With The Kardashians”.
Saint shoqërohej nga gjyshja e tij Kris Jenner, tezet Kloe dhe Kourtney, të cilat ishin duke vizituar mamanë e Kris, Mary Jo Campbell, që sapo kishte hapur dyqanin më të ri në këtë zonë. Ai që ka tërhequr vëmendjen ishte vogëlushin Saint, fotot e së cilit menjëherë bënë xhiron e botës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *