Postimi nostalgjik: Ardit Gjebrea i tregon rrënjët Anës 0 185

Shoumeni Ardit Gjebrea ka vendosur t’i prezantojë rrënjët së bijës, Ana. Ai ka postuar një foto ku shihet me vajzën e tij në rrugët e Delvinës, origjinës së tij. Gjebrea ka ndare me ndjekësit e tij këtë moment nostalgjik duke shkruajtur: “Delvinë! Anna zbulon se ku ka lindur e banuar gjyshja e saj dhe ku kam kaluar fëmijërinë”.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *