Shpërthen Bleona, nudo në Karaibe 0 767

Bleona Qerreti ka goditur serish. Kengetarja shqiptare qe jeton prej 10 vitesh ne SHBA eshte shfaqur kete vere ne Karaibe ne ishullin St Barth. Splashnews ka postuar disa foto ku ajo duket gjysem e zhveshur. Me ne forme se cdo here tjeter, Bleona eshte fotografuar ne disa pozicione. Nuk dihet nese e shoqeruar nga njeri apo eshte vetem, por Bleona ka ngjallur mjaft diskutime vitin e fundit. Nder te tjera per jeten e saj private dhe per deklaratat se eshte single.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *