Irina dhe Bradley më të dashuruar së kurrë!

Janë një nga çiftet më të këndshme të Hollywood-it. E kemi fjalën për supemodelen Irina Shayk dhe aktorin Bradley Cooper, të cilët në 1 prill festuan 1 vjetorin e romancës së tyre. Këto ditë të nxehta, dyshja ka gjetur kohë për të pushuar në brigjet e Italisë, teksa janë fotografuar nga fotografët më të dashuruar se kurrë.
Irina tregoi format në brigjet e Sardenias, ndërkohë që mbante veshur bikini të bardhë. Nga ana tjetër, Bradley u sigurua që ti tregonte paparacëve që ajo është femra e tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *