Marina Vjollca “trondit” me këtë foto 0 303

Marina Vjollca është një ndër prezantueset më të bukura të televizioneve shqiptare, por kur heq grimin është tjetër gjë. Ndërkohë që në ekran shkëlqen e gjitha, nuk mund të thuhet e njëjta gjë në pamjen jashtë. Ajo ka publikuar një foto ku shihet pa makijazh dhe fytyra e saj del “zbuluar. Një zhgënjim i madh pasi jemi mësuar ta shohim gjithmonë në formë dhe rrezëllitëse. Në këtë foto Marina ka një pamje paksa të lodhur dhe të zbehtë. Shpresojmë të mos ta bëjë më këtë “gabim”…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *