Përgjaket koncerti i reperave shqiptarë!

Kida, Mozzik dhe Getinjo nuk kanë mundur të përfundojnë mbrëmjen e tyre muzikore në Podujevë. Koncerti është ndërprerë pas një sulmi me koktej molotovi në lokalin ku po përformonin artistët, shkruan Opinion.al.
Këtë e ka konfirmuar edhe komandanti i Policisë Rajonale të Podujevës, Bekim Bislimi.
“Mbrëmë rreth orës 21:20 minuta, në një lokal, ishte duke u mbajtur një koncert, ku nga disa persona të panjohur dyshohet se kanë hedhur dy shishe koktej molotovi, ku si pasojë e kësaj janë lënduar dy qytetarë, të cilët janë dërguar menjëherë për trajtim mjekësor. Të shtëna me armë nuk ka pasur”, tha Bislimi për Express.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *