Pushimet e nxehta të Angela Martini dhe të dashurit rumun! 0 210

Modelja Angela Martini dhe i dashuri i saj rumun janë duke i kaluar këto ditë të nxehta në Mykonos. Çifti, përveçse pushimeve, ka gjetur kohën edhe të pozojnë. Fotografi i njohur Fadil Berisha ka shkrepur këtë pozë sensuale të dyshes.
Modelja shqiptare dhe milioneri Dragos Savulescu kanë ndarë në Instagram foto dhe video nga pushimet e tyre të nxehta dhe luksoze.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *