Adrola Dushi: E vërteta e ndarjes nga bashkëshorti! 0 765

Gazeta Shqiptare sot shkruante për një ndarje të mundshme të modeles Adrola Dushi nga bashkëshorti, Adis Patoshi. Por vetë bukuroshja në një reagim për gazetën “Express” i ka hedhur poshtë të gjithë këto zëra.
“Aktualisht ndodhem në Amerikë. Adisit thjeshtë nuk i kanë dal dokumentat për t’u bashkuar me mua me djalin, por asgjë nuk është e vërtetë, nuk jemi ndarë”, është shprehur Adrola.
Këto zëra për ndarjen e saj vijnë pasi modelja dhe djali Troi janë zhvendosur drejt Amerikës. Madje, gjithmonë e më shumë dyshja janë parë shumë të ftohtë karshi njëri-tjetrit edhe në rrjetet sociale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *