Alban Skënderaj befason çiftin në dasëm

Këngëtari Alban Skendraj në çdo mbrëmje po është tejet i angazhuar në koncerte muzikore. Është me theks të veçantë Kosova ajo që çdo mbrëmje e befason këngëtarin me dashurinë dhe praninë masive. E pikërisht në Prishtinë, sonte Alban Skenderaj ka përjetuar një prej eksperiencave më të veçanta në karrierë, shkruan Prive. Në një prej hoteleve më luksoze ku po kurorëzon dashurinë një prej drejtorëve të bankave private në vend me kapital vendor, dhëndrri ka befasuar nusen e tij në mënyrë unike. Ai nuk i ka treguar nuses për prezencën e këngëtarit Alban Skenderaj, i cili ka nisur të këndoj live në ceremoni kur çifti ka hyrë brenda në sallë. Videoja më poshtë tregon emocionet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *