Bella i “përgjigjet” Gigit me këto poza! 0 110

Jo më larg se dje, Gigi Hadid ishte kryefjala e mediave botërore rozë, kjo për shkak të pozave tepër sensuale teksa ngiste biçikletën në Kaliforni. Poza, këto që me siguri do të përdoren për projektin e saj të radhës në modeling. Ndërkohë që ajo rrëmbeu vëmendjen dje, të njëjtën gjë ka sot motra e vogël e supermodeles, Bella Hadid.
19 vjeçarja u fotografua rrugëve të Beverly Hills teksa shoqërohej nga babai i saj, Mohamed Hadid dhe një mikeshë. Kostumi sportiv nude, tërësisht pas trupit, nxirrte në pah format perfekte të modeles. Epo, këto poza ishin një “përgjigje” e mirë për Gigin. Edhe Bella di të tërheqë vëmendjen e paparacëve dhe mediave!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *