E dashura e re e Christiano Ronaldos! 0 286

Ai është parë gjithmonë në shoqërinë e shumë femrave të bukura, por asnjëherë për një kohë të gjatë që pas lidhjes me modelen Irina Shayk.
Por gjërat kanë ndryshuar tani për futbollistin 31 vjeçar. Daily Mail shkruan se prej kohësh ai dhe aktorja meksikane Eiza González janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Deri tani ato janë treguar tepër të kujdesshëm, duke i shpëtuar paparacëve.
Edhe mbrëmjen e djeshme ato kanë qenë në shoqërinë e njëri-tjetrit në një parti në Hollywood, por 26 vjeçarja dhe futbollisti kanë dal në hyrje të ndryshme nga festa, për të mos rënë në sy.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *