“Je gjithçka kam ëndërruar”, kujt ia bën këtë dedikim Miriam Cani? 0 142

Këngëtarja Miriam Cani duket se po e përjeton me një lumturi të madhe mëmësinë. Të paktën kështu duket nga ajo që këngëtarja shpreh në rrjetet sociale ku nuk mungojnë fotot me vajzën Ameli, teksa Albani është i angazhuar në koncerte të shumta brenda Shqipërisë dhe jashtë saj. Miriam ka publikuar një foto ku shihet vogëlushja Ameli në një pozë idilike, teksa dielli është duke perënduar. “Je gjithçka kam ëndërruar”, shkruan Miriam përkrah fotos ku shihet vogëlushja Ameli.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *