Vera & Timo, fotoja më e pëlqyer e ditës!

Vera Grabcoka dhe bashkëshorti i saj Timo Flloko kanë publikuar një foto në rrjetet sociale që ka “shpërthyer” rrjetin. Fotoja e çiftiti paraqet ata në një përqafim të ngrohtë teksa pozojnë para kamerës, të dy elegantë dhe të qeshur si gjithmonë. Fotoja ka marrë më shumë se 6 mijë pëlqime në Facebook dhe më shumë se 2300 në Instagram. Komentet pozitive për çiftin kanë qenë të pambarimta teksa diçitura e shkruajtur nga Vera ishte mjaft domethënëse dhe frymëzuese. “Love ish the answer-Dashuria është përgjigjia”, shkruan Vera krah fotos. Çifti Flloko-Grabocka kanë shumë dekada bashkë, por përkundër viteve që ikin, ata janë po aq të lumtur dhe të rinj sa shumë vite më parë. Fotoja është realizuar nga fotografi i mirënjohur Veton Osmani.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *