Mosha e këtij “djaloshi” do t’iu befasojë! 0 130

Personi në foto quhet Donavon Nelson dhe është 56 vjeç. Suedezi  mund të quhet një maniak përsa i përket kujdesit personal, por që ka dhënë efekte. Ai është i martuar me Annën, 35 vjeç, por pamja e tyre nuk e tregon diferencën e viteve. Por si ka arritur suedezi  të ketë këtë pamje? Ai thotë se shpenzon 300 paund për trajnerë personalë çdo javë, 175 paund në muaj për të prerë flokët, 50 paund biletë avioni për në Angli që të rregullojë flokët, 7 paund në muaj maskë fytyre dhe 18 paund për kremëra. Ai shpenzon plotë 18 mijë e 600 paund në vit, por rezultati është mahnitës.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *