Vajza e Obamës çmend rrjetin me kërcimin erotik (nxjerr dhe të pasmet) 0 92

Vajza e madhe e presidentit Obama, Malia, është filmuar teksa bënte twerking në një festival muzikor. Ajo ka qenë në “Lollapalooza” në Çikago. Kërcimi i saj është bërë hit në rrjet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *