Vajza e politikanit të lartë shqiptar pushton mediat italiane! 0 397

Aleksia Peleshi është bërë imazhi i revistës italiane “Dimmi” duke u shfaqur në kopertinën e saj. Vajza e zv/kryeministrit shqiptar Niko Peleshi është përzgjedhur si imazhi i kësaj reviste duke u kthyer në një ndër modelet më të preferuara në Itali. Vajza e zv/kryeministrit ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit dhe është pasqyruar në gjithë mediat shqiptare.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *